Oferta naszej firmy

Szukasz firmy, która ma w ofercie druk offsetowy? Potrzebujesz wydrukowanych materiałów, które będą powielone w dużej ilości?
A może nie jesteś pewien, czy druk, który wybrałeś będzie odpowiedni dla Ciebie?

Nasza firma specjalizuje się w realizacji zamówień, które wymagają wykorzystania metody druku offsetowego.

Na czym polega druk offsetowy?

Druk offsetowy polega na metodzie druku płaskiego, która pozwala zrobić wiele kopii tego samego wzoru, co sprawia, iż wydruk tysiąca bądź dziesięciu tysięcy sztuk nie będzie zbyt wysoki. Jedyną wadą może być czas, który będzie nieco dłuższy niż wydruki w innej metodzie.
Co przemawia za wyborem naszej firmy?
– Atrakcyjna cena, mogąca konkurować z innymi firmami.
– Doświadczenie w realizacji zamówień.
– Pracownicy, którzy swoją radą, pomogą nam wybrać odpowiednie zamówienie.

Ciągle się wahasz? Przyjdź do nas i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.Clipboard Clipboard A4 wykonany jest z miękkiego materiału wzmocnionego sztywnym, ale lekkim kartonem. Konstrukcja podkładki jest bardzo wytrzymała. Jest ona pokryta wytrzymałą folią wysokiej jakości. Cechuje się estetycznym wyglądem i wygodą w użytkowaniu. Jest to bardzo duże udogodnienie przy spisywaniu notatek i przechowywaniu ich. Wygodny format A4 pozwala na trzymanie w jednym miejscu wszystkich istotnych, potrzebnych w danej chwili materiałów, notatek i dokumentów. Clipboard A4 wyposażony jest w mocny, wydajny, ząbkowany mechanizm zaciskowy znajdujący się u góry podkładki. Umożliwia przechowywanie dużej ilości kartek papieru. Z kolei bardzo sztywna okładka pozwala na wygodne pisanie notatek. Wytrzymałość i twardość okładki nie wpływa jednak na wagę produktu. Cliboard jest lekki i poręczny. Dostępny format Clipboardu to format A4. Podkładka do pisania notatek i przechowywania dokumentów wyposażona jest w klip. Clipboard A4 Specjalistyczny druk reklamowy Sporą grupę atrakcyjnych i efektywnych narzędzi reklamowych tworzą te niewielkie przedmioty, jakie zazwyczaj rozdaje się klientom oraz tym potencjalnym konsumentom. Są to ulotki, broszury reklamowe, wizytówki i inne artykuły papiernicze, uzupełnione w reklamowe grafiki czy treści promujące wybrany biznes. By jednak te wszystkie rzeczy sprawdziły się w swojej roli, powinny one wyglądać jak najbardziej profesjonalnie. A co może zagwarantować im taką prezencję? Oczywiście specjalistyczny druk offsetowy b1. Większość firm nie będzie w stanie wykonać i nanieść na przedmioty takiego druku samodzielnie, dlatego by taki efekt osiągnąć, trzeba zainwestować w cudze usługi. Specjalistyczne drukarnie, chętnie współpracujące właśnie z przedsiębiorstwami, potrafią wykreować błyskawicznie już każdy typ druku. Idealnie naniosą go na powierzchnię dowolnego przedmiotu czy broszury reklamowej, dbając o jej profesjonalny wydźwięk i reklamowy charakter. Tak stworzone narzędzia marketingowe staną się prawdziwym skarbem. sitemap