Kalendarz trójdzielny spiralowany

Kalendarz trójdzielny spiralowany

Kalendarz trójdzielny spiralowany to doskonały wybór dla firm. Zawiera trzy kalendaria, na których znajdują się trzy następujące po sobie miesiące. W środowej części znajduje się miesiąc bieżący, powyżej miesiąc poprzedni a poniżej miesiąc następny. W główce i stopce kalendarza, a także pomiędzy kalendariami można nadrukować informacje firmowe, jak logo, zdjęcie związane z prowadzoną działalnością czy dane kontaktowe. Wersja kalendarza trójdzielnego ze spiralą różni się od zwykłej wersji zastosowaniem do łączenia poszczególnych stron kalendariów za pomocą spirali a nie kleju. Dodatkowo kalendarz posiada opaskę z przesuwanym okienkiem wskazującym dzień tygodnia i numerację poszczególnych tygodni. Niewątpliwą zaletą jest możliwość zindywidualizowania projektu kalendarza i dopasowanie do potrzeb danej firmy.

Indywidualnie zaprojektowane kalendarze stanowić mogą znakomity gadżet reklamowy będący wizytówką firmy. Rozdawane klientom czy kontrahentom będą reklamować firmę i wzmacniać jej pozytywny obraz.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Clipboard Clipboard A4 wykonany jest z miękkiego materiału wzmocnionego sztywnym, ale lekkim kartonem. Konstrukcja podkładki jest bardzo wytrzymała. Jest ona pokryta wytrzymałą folią wysokiej jakości. Cechuje się estetycznym wyglądem i wygodą w użytkowaniu. Jest to bardzo duże udogodnienie przy spisywaniu notatek i przechowywaniu ich. Wygodny format A4 pozwala na trzymanie w jednym miejscu wszystkich istotnych, potrzebnych w danej chwili materiałów, notatek i dokumentów. Clipboard A4 wyposażony jest w mocny, wydajny, ząbkowany mechanizm zaciskowy znajdujący się u góry podkładki. Umożliwia przechowywanie dużej ilości kartek papieru. Z kolei bardzo sztywna okładka pozwala na wygodne pisanie notatek. Wytrzymałość i twardość okładki nie wpływa jednak na wagę produktu. Cliboard jest lekki i poręczny. Dostępny format Clipboardu to format A4. Podkładka do pisania notatek i przechowywania dokumentów wyposażona jest w klip. Clipboard A4 Specjalistyczny druk reklamowy Sporą grupę atrakcyjnych i efektywnych narzędzi reklamowych tworzą te niewielkie przedmioty, jakie zazwyczaj rozdaje się klientom oraz tym potencjalnym konsumentom. Są to ulotki, broszury reklamowe, wizytówki i inne artykuły papiernicze, uzupełnione w reklamowe grafiki czy treści promujące wybrany biznes. By jednak te wszystkie rzeczy sprawdziły się w swojej roli, powinny one wyglądać jak najbardziej profesjonalnie. A co może zagwarantować im taką prezencję? Oczywiście specjalistyczny druk offsetowy b1. Większość firm nie będzie w stanie wykonać i nanieść na przedmioty takiego druku samodzielnie, dlatego by taki efekt osiągnąć, trzeba zainwestować w cudze usługi. Specjalistyczne drukarnie, chętnie współpracujące właśnie z przedsiębiorstwami, potrafią wykreować błyskawicznie już każdy typ druku. Idealnie naniosą go na powierzchnię dowolnego przedmiotu czy broszury reklamowej, dbając o jej profesjonalny wydźwięk i reklamowy charakter. Tak stworzone narzędzia marketingowe staną się prawdziwym skarbem. sitemap